Technici 3d měření

Muramoto Manufacturing Europe s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Skandinávská 991, 267 53 Žebrák, Okres Beroun
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v oblasti metrologie (31117)

Pracoviště a kontakty

Firma:Muramoto Manufacturing Europe s.r.o., IČ 27248887
Pracoviště:Skandinávská 991, 267 53 Žebrák

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-15
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNICI 3D MĚŘENÍ - Místo výkonu práce: Žebrák. Upřesňující informace: nástup možný od 1.5.2017, rozhodující kritéria u výše mzdy jsou praxe a zkušenost. Náplň práce: obsluha 3D měřícího zařízení (software Calypso), 3D měření dílů na základě výkresové dokumentace, vyhodnocování výsledků měření a zpracovávání protokolů, tvorba programů, spolupráce při přípravě a revizí kontrolních postupů, spolupráce při zjišťování a analýze příčin neshod ve výrobě, implementace nápravných a preventivních opatření do výroby. Požadavky: SŠ vzdělání nejlépe technického zaměření, zkušenosti s 3D měřením, dobrá znalost výkresové dokumentace, znalosti v oboru metrologie (měření pomocí konvenčních měřidel), uživatelská znalost MS Office, pečlivost, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme: zázemí stabilní japonské rodinné společnosti s dlouholetou tradicí, malý a přátelský kolektiv, moderní, bezpečné a čisté prostředí, odborné zaškolení na pracovišti. Zaměstnanecké výhody: možnost zvyšování kvalifikace a kariérního růstu napříč celou společností, příspěvek na stravování ve formě stravenek, příspěvek na dopravu až do výše 5.000 kč, nebo svozová autobusová doprava zdarma, roční bonus za hospodářské výsledky společnosti, firemní akce, 5 týdnů dovolené. Kontakt: telefonicky (8:00-17:00), e-mailem.

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Beroun

číslo volného místa: 12560680739

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou