Projektový plánovač

Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Prostějov
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Samostatné jednání se zástupci zákazníka, komunikace se zákazníkem ohledně plánování projektu
• Realizace poptávko-nabídkového řízení pro nové projekty
• Předkládání nabídek, vyjednávání o ceně
• Kontrola dodržení důležitých termínů projektu a nákladů na projekt
• Řízení procesu plánování projektu
• Řádné předávání projektů do sériové výroby
• Znalost a aplikace specifických požadavků zákazníka
• Vedení projektového týmu
• Kontrola procesu plánování kvality

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• komunikační schopnosti
• schopnost vyjednávání
• řízení projektu
• praxe v oboru plastikářské výroby
• praxe v oblasti projektového plánování
• znalost požadavků automobilního průmyslu
• vedení projektového týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost patří mezi dynamicky se rozvíjející firmy s využitím nejmodernějších výrobních technologií. V oboru vstřikování a konečné úpravy plastů se specializujeme především na oblast automobilového průmyslu. Nabízenými službami poskytujeme zákazníkům portfolio služeb od předvýrobní etapy až po finální sériový produkt. Budujeme týmovou strukturu vedení projektů za účasti kvalifikovaných odborníků. Využíváme know-how a synergií v rámci koncernu firem Mürdter.
ID: 2283087  Datum zveřejnění: 9.10.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30000 - 60000 Kč/měsíc