Dokumentátor sbírkové evidence

Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Bratislavská 246, 602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
6915 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté archiváři (26211)

Pracoviště a kontakty

Firma:Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace, IČ 71239812
Pracoviště:Muzeum romské kultury, státní příspěvková organizace [1], Bratislavská 246/67, 60200 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 6915 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň:
evidence sbírkových předmětů v I. a II. stupni evidence
asistence v rámci inventarizace sbírky
administrace aktualizací v CES on-line

Požadavky:
SŠ vzdělání
zájem o obor a téma
pečlivost, systematičnost, samostatnost, spolehlivost
dobré komunikativní a organizační schopnosti, odolnost vůči stresu
uživatelská znalost PC (MS Word, MS Excel, Outlook, Powerpoint)
znalost AJ vítána
trestní bezúhonnost
předchozí pracovní působení na obdobné pozici vítáno

Nabízíme:
možnost práce v ojedinělé instituci
mzdové ohodnocení dle platných tarifů státních zaměstnanců
pracovní poměr na poloviční úvazek
stabilitu státní příspěvkové organizace
příspěvek na stravování

Písemné nabídky zasílejte do 21. 11. 2016 na e-mail: [email protected]. Do předmětu zprávy napište "Výběrové řízení - odborný pracovník - foto".
Součástí písemné nabídky musí být:
motivační dopis
strukturovaný profesní životopis včetně kontaktních údajů - telefon, e-mail
Do životopisu nutno uvést aktuální kontakty na reference.

Výběrové řízení bude dvoukolové, přičemž 2. kolo bude vedeno formou pohovoru s uchazeči vybranými v 1. kole podle zaslaných písemných nabídek. O postupu do druhého kola a termínu pohovoru budou uchazeči informováni e-mailem nejpozději do 25. 11. 2016.
Případné upřesňující dotazy zodpoví e-mailem či telefonicky vedoucí Sbírkového oddělení Mgr. Jana Habrovcová, e-mail: [email protected]; tel. +420 734 315 043.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů nebo toto výběrové řízení zrušit kdykoliv v jeho průběhu.

Zasláním přihlášky dávají uchazeči souhlas se zpracováním osobních údajů a uložením dokumentů po dobu nutnou dle zákona o archivnictví.

Poslední změna:2016-10-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11635660706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou