Specialista prodeje hudební nástroje - Forum Nová Karolina Ostrava

MUZIKER s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- prodej hudebních nástrojů se zaměřením na kytary, klávesové nástroje a studiovou techniku
- komunikace se zákazníky
- navazování obchodních vztahů
- poskytování informací zákazníkům
- práce s registrační pokladnou
- obsluha platebního terminálu
- splátkový prodej
- manipulace se zbožím na prodejně a v sklade
- udržování pořádku na prodejně a ve skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadstandardní finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků.
Stabilní práci v atraktivním muzikantském obchodě s možností kariérního růstu
Práci s hudebními nástroji v přátelské atmosféře v mladém kolektivu

Informace o náboru

Pro účast ve výběrovém řízení je třeba zaslat životopis i motivační dopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborná orientace a znalosti o nabízeném tovare
- komunikační a prodejní schopností
- cizí jazyk výhodou
- spolehlivost
- schopnost zvládat stresové situace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Muziker je největší prodejce hudebních nástrojů na Slovensku a v České republice. Tato expandující společnost působí na trhu s hudebními nástroji úspěšně již 15 let a za toto období si společnost vybudovala klientelu více než 100 tisíc spokojených a vracejících se zákazníků doma i v zahraničí. Kromě devíti kamenných prodejen na Slovensku a v Čechách nabízí Muziker svým zákazníkům i možnost internetového nákupu hudebních nástrojů v mnoha zemích EU

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2931455  Datum zveřejnění: 14.2.2017