Konstruktér s pro/engineer

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:Nový Jičín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2014-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme šikovného konstruktéra, který ovládá práci s Pro/ENGINEER
Náplň práce:
Podpora stávajících projektů – konstrukce náhradních dílů
Práce na nových projektech
Konstrukční úpravy
Zajišťování přesných dílů a úprav na formách u externích dodavatelů
Starost o technickou dokumentaci
Spolupráce s ostatními odděleními firmy – např. nákup

Požadavky:
SŠ/VŠ strojní
Praxe v oblasti konstrukci vstřikovacích forem – výhodou
Zkušenosti ve strojírenské výrobě min. 3 roky
Znalost Pro Engineer
Znalost AJ – alespoň středně pokročilá
Znalost vlastností vstřikování plastických hmot
Flexibilitu, samostatnost, ochota stále se vzdělávat

Nabízíme:
Zázemí silné nadnárodní společnosti
Výborné finanční ohodnocení (bonusový systém)
Odborný a kariérní růst
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, aj.)
Flexibilní pracovní dobu
Vzdělávání AJ a jiné

Poslední změna:2014-04-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7366540744

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou