Výpočtář

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o, Nový Jičín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-08-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme: Výpočtáře

Náplň práce:
Výpočty: proudění kapalin, vzduchu a okolních vlivů v daném výrobku
Simulace dynamických stavů na základě změn vstupních parametrů
Spolupráce s ostatními inženýry (mechanika, optika, elektro)

Požadavky:
SŠ, VOŠ, VŠ technická
Znalost simulací proudění kapalin, aerodynamiky,
Zkušenosti s metodou konečných prvků FEM
Znalost programů CAD
Znalost AJ (komunikativní)
Technické myšlení

Nabízíme:
Zázemí nadnárodní společnosti
Technický a osobnostní rozvoj
Velmi dobré platové ohodnocení
Benefity: dovolená navíc, pružná pracovní doba, cestovné, stravné atd.

Poslední změna:2014-07-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7677420797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou