Konstruktér

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Stodolní 794, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka [1], Stodolní 794/21, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme: Konstruktéry

Náplň práce:

Navrhování konceptu výrobku a detailní konstrukci komponentů, s využitím CAD systémů (Catia V5) a CAE nástrojů
Obhajobu technických řešení, koordinaci zhotovení prototypů a jejich technických zkoušek
Přípravu technické specifikace komponentů a spolupráci na vývoji testovacích procedur
Benchmarking a sledování trendů
Spolupráci s ostatními členy týmu
Hladkou návaznost na zavedení do sériové výroby
Ověřování a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku

Požadavky:

SŠ/VŠ technického zaměření
Znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....)
Znalost kancelářského balíku MS Office
Schopnost komunikovat v anglickém či německém jazyce
Ochotu cestovat (služební cesty, zahraniční stáže)
Schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů
Technické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti
Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

Zázemí silné nadnárodní společnosti
Výborné finanční ohodnocení (bonusový systém)
Odborný a kariérní růst
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu a stravování, dovolená 5 týdnů, aj.)
Flexibilní pracovní dobu
Vzdělávání AJ a jiné

Poslední změna:2014-09-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7901360720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou