Konstruktér - výpočtář

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Frýdek - Místek, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka [1], Frýdek - Místek

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:

Schvalování a ověřování návrhů předložených konstruktéremValidation and certification of designs submitted by design engineer
Komunikace se členy týmu i mimo nějCooperation inside and outside the team
Vytváření výpočtových reportů a jiných dokumentůCalculation reports and further documentation elaboration
Kreslení výkresůDrawing the technical drawings

Požadavky:

SŠ/VŠ strojníMachinery college or Uni
Znalost AutoCAD (nejaktuálnější verze)Knowledge of AutoCAD (latest version)
Znalost Anglického jazyka alespoň na úrovni mírně pokročilýEnglish language on communicative lvl.
Znalost pružnosti, pevnosti, mechaniky atd.Knowledge of flexibility, durability, mechanics, etc.
Znalost MKP – (Ansys)Knowledge of FEM - (Ansys)
Samostatnost, kreativita, práce v týmuCreativity, capability to work alone as well as to a teamwork

Nabízíme:

Zázemí silné nadnárodní společnostiBackground of strong international company
Možnost kariérního růstuPotential for career growth
Zajímavé platové ohodnoceníInteresting remuneration
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, závodní stravování, prémie aj.)Employment benefits (pension scheme, extra holiday, bonuses, etc.

V případě zájmu zašlete CV na [email protected] nebo nás kontaktujte na tel.: +420 773 020 869.

Poslední změna:2014-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7994840784

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou