Konstruktér - designér / design engineer

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Frýdek - Místek, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka [1], Frýdek - Místek

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-11-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:

Návrh strojních součástí
Komunikace se zákazníkem a dalšími odděleními firmy
Spolupráce v rámci týmu i mimo něj
Kreslení basic designů
Rozkreslení detailů
Implementace systémů kvality a standardů strojní konstrukceImplementation of QMS and machinary design standards
Vytváření výpočtových reportů

Požadavky:

SŠ/VŠ strojní
Znalost AutoCAD (nejaktuálnější verze)
Praxe na obdobné pozici – nutná (min. 2 roky)
Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni
Znalost technického kreslení
Znalost pružnosti, pevnosti, mechaniky atd.
Znalost Metody konečných prvků - výhodou
Samostatnost, kreativita, práce v týmu

Nabízíme:

Zázemí silné nadnárodní společnosti
Možnost kariérního růstu
Zajímavé platové ohodnocení
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, závodní stravování, prémie aj.)
Možnost dalšího vzdělávání

Pokud Vás pracovní příležitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: [email protected] nebo na tel. čísle: +420 773 020 869.

Poslední změna:2014-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7994790732

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou