Vývojový elektroinženýr / design electroengineer

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Stodolní 794, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka [1], Stodolní 794/21, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme kandidáta na pozici Vývojový elektroinženýr
We are looking for candidate on position Design electroengineer

Náplň práce:
Navrhování konceptu výrobku a detailní konstrukci komponentů, s využitím CAD systémů (Catia V5) a CAE nástrojů Product concept design and detailed component construction, using CAD systems (Catia V5) and CAE tools
Obhajobu technických řešení, koordinaci zhotovení prototypů a jejich technických zkoušek Technical solutions counselling, coordination of prototype fabrication and its technical testing
Přípravu technické specifikace komponentů a spolupráci na vývoji testovacích procedur Components technical specification elaboration and cooperation on testing procedures
Benchmarking a sledování trendů Benchmarking and trends research
Spolupráci s ostatními členy týmu Cooperation with rest of team members
Hladkou návaznost na zavedení do sériové výroby Flawless continuity and serial production implementation
Ověřování a spolehlivost konstrukčního návrhu a výrobku Verification and reliability of construction design and final product

Požadavky:
SŠ/VŠ technického zaměření Technical college or Uni degree
Znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....)Knowledge of some of the CAD 3D sw (Catia, Ideas, ProE, etc....)
Znalost kancelářského balíku MS Office Knowledge of MS office
Schopnost komunikovat v anglickém či německém jazyce English or German language on communicative lvl
Ochotu cestovat (služební cesty, zahraniční stáže) Willingness to travel (biz. trips, trainings)
Schopnost týmové práce i samostatnost v řešení úkolů Teamwork as well as working alone
Technické myšlení, komunikační a vyjednávací schopnosti Technical thinking, communication and negotiation skills
Řidičský průkaz skupiny B Driving license

Nabízíme:
Zázemí silné nadnárodní společnosti Background of an strong international company
Výborné finanční ohodnocení (bonusový systém) Generous renumeration package
Odborný a kariérní růst  Possibility of technical and personal development
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu a stravování, dovolená 5 týdnů, aj.) Employment benefits (transport contribution, 5wks holiday, etc.)
Flexibilní pracovní dobu Flexible working hours
Vzdělávání AJ a jiné Training courses Eng., etc.

Poslední změna:2014-10-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8029190715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou