Elektroinženýr / electroengineer

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Stodolní 794, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji (21521)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka [1], Stodolní 794/21, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme / We are looking for candidates on position:
Elektroinženýra / Electroengineer

Náplň práce:
Tvorba návrhů elektrotechnických systémů, dokumentace a schématElectrotechnical systems design, documentation and drawings elaboration
Výběr HW pro řídicí systémy ve spolupráci s ostatními odděleními firmyHW selection for operating systems in cooperation with related departments
Sestavování odborových plánů a realizace těchto plánů sestaveným harmonogramemCreation of section plans and implementation of these according to the time plan
Zodpovědnost za výkresové dokumentace, elektrotechnické popisy, parametry, aj.Responsibility for drawings documentation, electrotechnical descriptions, etc.
Reportování vedoucímu odděleníReporting to department management
Zodpovědnost za plnění termínů zakázekResponsibility for meeting the deadlines
Zodpovědnost za dodržování rozpočtu daného projektuResponsibility for project budget abidance

Požadavky:
SŠ/VŠ  elektrotechnickáElectro college or Uni
§ 6,10 dle vyhlášky 50/78Certification according to CZ law
Praxe na obdobné poziciExperience on similar position
Znalost programů Eplan P8 a AutoCADKnowledge of Eplan P8 and Auto CAD
Znalost AJ (komunikativní)English language on communicative lvl.

Nabízíme:
Zázemí silné nadnárodní společnostiBackground of strong international company
Možnost kariérního růstuPotential for career growth
Zajímavé platové ohodnoceníInteresting remuneration
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, závodní stravování, prémie aj.)Employment benefits (pension scheme, extra holiday, bonuses, etc.)
Možnost dalšího vzděláváníPossibility of further education

Poslední změna:2014-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8063050796

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou