Koordinátor pro rozvoj a řízení dodavatelů

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Stodolní 794, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti marketingu (12213)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka [1], Stodolní 794/21, 70200 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 35000 do 45000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vašimi úkoly bude:
Správa a support dodavatelů
Vedení dodavatelských auditů jakosti
Evaluace dodavatelů na základě provedených auditů
Kooperace při zlepšování efektivnosti dodavatelů
Podpora při procesu schvalování dodavatelských dílů podle PPAP
Realizace metodiky APQP pro určené díly
Kontrola účinnosti opravných opatření reklamací dodavatele

Požadujeme:
VŠ technického směru
Orientace v nárocích zákazníků na schvalování dodavatelských dílů (PPAP, APQP,apod.)
Praxe v automotiv
Praxe s audity kvality - výhodou
Znalost AJ na komunikativní úrovni
Znalost práce na PC (MS Office)
Vlastník řidičského oprávnění sk. B

Nabízíme:
Zázemí silné nadnárodní společnosti
Výborné finanční ohodnocení (bonusový systém)
Odborný a kariérní růst
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu a stravování, dovolená 5 týdnů, aj.)
Flexibilní pracovní dobu
Vzdělávání AJ a jiné
Špičkově vybavené pracoviště

Pokud vás pracovní příležitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: [email protected] nebo na tel. čísle: 725 003 500.

Poslední změna:2014-12-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8228960760

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně