Inženýr optiky

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci ve fyzikálních oborech (21111)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o, Nový Jičín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vašimi úkoly bude:
Návrh funkcí výrobků světelné techniky s využitím programů CAD
Zodpovědnost za fotometrickou kvalitu výrobku
Vyhodnocování a udržování optické kvality výrobků
Řešení operativních úkolů dle požadavků zákazníka
Spolupráce při přípravě kalkulací nových výrobků
Prezentace produktů u zákazníka

Požadujeme:
VŠ technického směru (fyzika, optika, optoelektronika)
Povědomí o problematice optiky, znalost fyzikálních vlastností, zákonů světla
3D modelování výhodou (Catia, Pro Engineer, Inventor atd.)
AJ – komunikativní úroveň
Řidičský průkaz sk. B
Prezentační a komunikační dovednosti
Týmová práce, samostatnost řešení úkolů
Ochota cestovat

Nabízíme:
Zázemí silné nadnárodní společnosti
Výborné finanční ohodnocení (bonusový systém)
Odborný a kariérní růst
Zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, aj.)
Flexibilní pracovní dobu

Pokud vás pracovní příležitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: [email protected] nebo na tel. čísle: 725 003 500.

Poslední změna:2014-12-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8232540739

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně