Kreslič - mechanický design - nový jičín

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Stodolní 794, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-01-15
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka [1], Stodolní 794/21, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-01-15
Mzdové rozpětí:od 20000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:

Mechanický design - kreslení
Správa dokumentace
Úprava existujících výkresů a BOM (bill of materials)
Tvorba datových struktur v SAP PDM a SAP CSE
Realizace ECN (change process)

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání (strojní)
Praxe v oblasti konstrukce
Zkušenosti s konstruováním plastů (výhodou)
Dobrá znalost CAD programu (Catia V5 výhodou)
Komunikativní znalost AJ nebo NJ
Znalost strojírenských a výrobních technologií a procesů
Spolehlivost, komunikativnost a ochotu stále se vzdělávat

Nabízíme:

Zázemí a know–how mezinárodní skupiny
Přístup k nejnovějším technologiím
Příležitost pro rozvoj a kariérový růst
Zaměstnanecké benefity (vzdělávací program, možnost cestování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, roční bonusy, aj.)

Místo výkonu práce: Nový Jičín

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš aktuální životopis na e-mail: [email protected], telefon: +420 725 474 740.

Poslední změna:2015-01-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8303120752

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou