Finanční konzultant/ka

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Stodolní 794, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2015-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví (2413)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka [1], Stodolní 794/21, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:

- Komunikace s klientem,
- analýza potřeb klientů, vytváření nabídek a uzavírání smluv,
- péče o stávající i nové klienty,
- akvizice vlastních klientů a rozvoj obchodních aktivit v dané oblasti,
- doprovodná administrativní činnost.

Co požadujeme:

- SŠ, ÚSO vzdělání,
- čistý trestní rejstřík,
- ochotu pracovat na ŽL,
- dobré komunikační a organizační schopnosti,
- příjemné vystupování,
- orientaci na klienta,
- obchodního ducha,
- samostatnost, cílevědomost, flexibilitu, spolehlivost,
- ochotu na sobě pracovat a vzdělávat se,
- aktivní přístup.

Co nabízíme:

- Velmi motivující finanční ohodnocení odpovídající výkonu,
- perspektivní práci v zázemí silné společnosti,
- systém kontinuálního bezplatného kvalitního vzdělávání,
- možnost osobního a kariérního růstu s prostorem pro seberealizaci,
- možnost počáteční finanční podpory pro nové perspektivní - konzultanty ve výši 15 000,
- možnost celoživotní kariéry,
- flexibilní pracovní dobu,
- nástup možný ihned
- možnost pracovního uplatnění v Ostravě, Prostějově a Olomouci.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím emailu: [email protected] nebo na telefonním čísle: +420 773 020 869.

Poslední změna:2015-01-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8344240798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou