Specialista/ka – elektronické komponenty - nový jičín

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji (21521)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, org.sl. - Nový Jičín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vašimi úkoly bude:
• Vyhledávaní, analýza a test nových elektrosoučástek použitých na nových osvětlovacích systémech automobilů
• Kooperace při vývoji LED osvětlovacích systémů pro automobilový průmysl
• Zlepšování stávajících metod testování elektrosoučástek a kooperace při zavádění nových metod
• Rozbor poruch a stanovení možností nápravy
• Kooperace s producenty/dodavateli elektrosoučástek na optimalizaci technického řešení

Požadujeme:
• VŠ technického směru (elektro)
• Znalost technologických a výrobních procesů elektrosoučástek
• Znalost kvalifikace elektrosoučástek a technické zkušenosti jsou výhodou
• Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:
• Zázemí silné nadnárodní společnosti
• Výborné finanční ohodnocení (bonusový systém)
• Odborný a kariérní růst
• Zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu a stravování, dovolená 5 týdnů, aj.)
• Flexibilní pracovní dobu
• Vzdělávání AJ a jiné

Platové ohodnocení: dohodou

Pokud vás pracovní příležitost zaujala, neváhejte nás kontaktovat na e-mail: [email protected] nebo na tel. čísle: 725 003 500.

Poslední změna:2015-03-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8633540776

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně