Plánovač(-ka) kvality

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (21495)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme vhodné uchazeče na pozici Plánovač kvality.

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce:

-Tvorba a realizace kvalitativních ukazatelů pro výrobní divize
-Plnění, vyhodnocení a monitorování kvalitativních cílů
-Spolupráce při návrhu zkušebních zařízení a uvolňování procesů
-Řešení interních a externích reklamací
-Sledování nákladů na jakost a přijímání opatření k jejich redukci
-Správa dat o kvalitě procesů a výrobků
-Kontrola cílů jakosti a zavádění opatření k jejich plnění a vyhodnocování
-Kontrola zavádění nápravných a preventivních opatření
-Účast na všech relevantních jednáních
-Reporting, vyhodnocování a spolupráce na zlepšování kvalitativních ukazatelů
-Spolupráce s ostatními odděleními (support)

Požadujeme:

-SŠ/VŠ (elektrotechnické, řízení jakosti)
-Praxe v oblasti kvality (výhodou)
-Znalost norem ČSN ISO 9001:2009, ČSN ISO/TS 16949:2009, ČSN ISO 14001:2004
-Znalost kvalitativních nástrojů (FMEA, 8D, SPC, PPAP, APQP ap.)
-Práce na PC (MS Office)
-AJ na komunikativní úrovni – podmínkou!
-ŘP sk. B

Nabízíme:

-Zázemí a know–how mezinárodní skupiny
-Přístup k nejnovějším technologiím
-Pružná pracovní doba
-Možnost rozvoje a kariérního růstu
-Benefity (5 týdnů dovolené, roční bonusy, příspěvek na penzijní připojištění, dopravné, aj.)

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Frenštát pod Radhoštěm

Poslední změna:2015-08-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9266280797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou