Elektronik - vývojář hw - šenov u nového jičína

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji (21521)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o. - Šenov u Nového Jičína, Šenov u Nového Jičína

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:

-Vývoj LED osvětlovacích systémů
-Design robustních obvodových řešení automobilových světelných systémů, jejich ověření a předání do produkce
-Vytvoření technické specifikace na základě zákaznických požadavků
-Spolupráce s optickým a mechanickým konstrukčním týmem na projektech
-Zachování technického kontaktu s dodavateli součástek

Co požadujeme:

-VŠ/SŠ elektro
-Praxe v oblasti návrhů obvodových zapojení
-Znalost v LED oblasti a oblasti spínaných zdrojů
-Orientace v nástrojích pro design a modelování elektronických obvodů (Altium, OrCAD, atd.)
-Znalost tvorby a ověřování vzorků (práce s multimetrem a osciloskopem, -spektrální analýza)
-Orientace v oblasti elektronických součástek a jejich dodavatelích
-Znalost AJ na komunikativní úrovni
-Znalost ladění a měření EMC - výhodou

Co nabízíme:

-Zázemí silné nadnárodní společnosti
-Výborné finanční ohodnocení (bonusový systém)
-Odborný a kariérní růst
-Zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravu a stravování, dovolená 5 týdnů, aj.)
-Flexibilní pracovní dobu
-Vzdělávání AJ a jiné

Poslední změna:2015-11-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 9328720764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou