Java programátor

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Rožnov pod Radhoštěm, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o. - Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Rožnov pod Radhoštěm

Náplň práce:
-Návrh, vývoj, konfiguraci a podporu celého systému
-Vývoj systému na platformě java (J2EE)
-Vývoj webové prezentace společnosti, včetně podpůrných aplikací
-Analýza požadavků
-Implementace SEO optimalizací
-Vývoj a analýza vlastní metriky

Co požadujeme:
-Zájem o programování a vývoj aplikací
-Zkušenosti s vývojem webovských java aplikací
-Znalost HTML, CSS, Javascipt
-Znalost SQL
-Znalost programovacích standardů, jmenných konvencí, metodických standardů, knihoven kódů

Vítáme:
-Týmové hráče s pozitivním myšlením a proaktivním přístupem
-Zkušenosti s Oracle technologiemi jako PL/SQL
-Znalost Spring framework, Jquery

Co nabízíme:
-Spolupráci na zajímavých mezinárodních projektech
-Aktivní využití angličtiny
-Možnost vzdělávání a profesního růstu
-Platové ohodnocení odpovídající náročnosti vykonávané práce
-Nadstandardní zaměstnanecké výhody (volná pracovní doba, týden dovolené navíc, podpora bydlení a dojíždění, příspěvek na životní a penzijní pojištění, a další)

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11512200755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou