Inženýr/ka kvality

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Frenštát pod Radhoštěm, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech (21495)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED / CDR s.r.o - Frenštát pod Radhoštěm, Frenštát pod Radhoštěm

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 24000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo pracoviště: Frenštát pod Radhoštěm

VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce:
• Spolupráce při plnění zákaznických požadavků sériových projektů
• Komunikace se zákazníky a řešení zákaznických reklamací
• Podílení se na řešení reklamací (interních i externích)
• Realizace zákaznických návštěv a auditů
• Účast na auditech ve výrobě, přijímání nápravných/ preventivních opatření
• Podílení se na uvolňování výrobních procesů
• Udržování projektové dokumentace a vzorků
• Reporting, vyhodnocování a spolupráce na zlepšování kvalitativních ukazatelů (PPM, FPY, reklamace, šrotace, náklady na jakost ap.)
• Práce s kvalitativními nástroji užívanými v rámci automotive (8D, PPAP, APQP, FMEA)
• Práce se zákaznickými portály
• Spolupráce s ostatními odděleními (analýza, technická oddělení ap.)

Požadujeme:
• SŠ/VŠ technického směru, obor kvality vítán
• Praxe v oblasti kvality
• Znalost AJ slovem i písmem, další jazyk výhodou
• Povědomí o nástrojích řízení jakosti ( 8D, PPAP, APQP, FMEA, SPC ap.)
• Obecný přehled o normách ČSN ISO 9001:2009, ČSN ISO/TS 16949:2009, ČSN ISO 14001:2004
• Znalost MS Office (Excel, Word)
• ŘP skupiny B

Nabízíme:
• Zázemí a know –how mezinárodní skupiny
• Přístup k nejnovějším technologiím
• Benefity - 5 týdnů dovolené, dopravné, cafeterie, příspěvek na penzijní připoj

Poslední změna:2016-10-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10011490766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou