Konstruktér/ka vývoje ve 3d / junior

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka (MPSV)

Místo práce
Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři (21512)

Pracoviště a kontakty

Firma:MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka, IČ 27857522
Pracoviště:MWB RECRUITMENT LIMITED, org.sl. - Nový Jičín, Nový Jičín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce - Nový Jičín

Náplň práce:
-návrh konceptu výrobku a detailní konstrukce komponentů při využívání CAD systémů (Catia V5) a CAE nástrojů
-provádění obhajoby technických řešení, koordinace zhotovení prototypů a jejich technické zkoušky
-příprava technické specifikace komponentů a spolupráce na vývoji testovacích procedur
-spolupráce s ostatními členy týmu (optici, elektronici)
-podpora při zavádění do sériové výroby

Co požadujeme:
-SŠ/VŠ technického zaměření
-znalost některého z CAD 3D softwaru (Catia, Ideas, ProE apod....)
-anglický jazyk – středně pokročilá úroveň
-orientace v oblasti plastů, optiky vítány
-možnost a ochotu cestovat (služební cesty, zahraniční stáže)
-nástup možný po dohodě

Co nabízíme:
-zázemí silné mezinárodní společnosti
-motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém
-příspěvek na dopravné, 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, penzijní připojištění, možnost ubytování
-možnost odborného a kariérního růstu
-flexibilní pracovní dobu

Poslední změna:2016-10-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11492510725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou