Montážnik tepelných čerpadiel

MY CASSIUS HUB s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
v závislosti od dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre svojho klienta, rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť pôsobiacu v SR a ČR, hľadáme nové posily v rámci montážnych tímov.

Naši montážnici sa budú zaoberať montážou:

  • tepelných čerpadiel
  • vzduchotechnických zariadení
  • klimatizácií
  • fotovoltaiky.

Typický pracovný deň na tejto prozícií zahŕňa:

  • ​Príprava a kontrola potrebných nástrojov a drobných materiálov pre montáž​
  • ​Montáž samotných zariadení
  • ​Komunikácia s klientom a tímom​
  • Vypracovanie základnej dokumentácie k vykonanej práci
  • Prípadná údržba a oprava daných zariadení

Vítané sú aj celé montážne partie.

  • Získate odborné zaškolenie na poli montáže daných zariadení, ktoré vám umožní získať nové zručnosti a zlepšiť svoje kvalifikácie.
  • Budete pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá zabezpečuje zázemie a istotu
  • Máte možnosť zvoliť si región, v ktorom chcete pracovať, čo vám umožní buď pracovať v regióne svojho bydliska alebo cestovať na rôzne miesta v rámci SR/ČR
  • Máte možnosť pracovať s individuálnym časovým plánom, čo vám umožní prispôsobiť si svoju prácu vašim potrebám a záujmom.
  • Ponúkame vám príjemné pracovné prostredie a tímovú atmosféru, v ktorej sa budete cítiť príjemne a podporovaní svojimi kolegami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B

  • Prax v montáži tepelných čerpadiel výhodou
  • Osvedčenie spôsobilosti elektrotechnika §21 a §22 - výhodou
  • Manuálna zručnosť
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Znalosť elektrotechniky, montážnych postupov, inštalatérskych prác výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa službami sprostredkovania a ekonomického poradenstva pre podnikateľské subjekty pôsobiace v Slovenskej a Českej republike.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Valo
Tel.: +421905946666
E-mail: poslať životopis
ID: 4824600  Datum zveřejnění: 7.5.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac