Lisár-lisárka/opracovanie - kontrola

MY - STAV, spol. s r.o.

Miesto práce
Kpt. Pavlíka 611/14, okres Svidník, Okres Hradec Králové
Termín nástupu
01.08.2015
75 - 95 Kč/mesiac, Mzda v Kč/H, podľa odpracovaných hodín a presčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

lisovanie gumárenských výrobkov, opracovanie - kontrola výrobkov

pravidelný plat, ubytovanie zdarma, ubytovanie blízko závodu, závodné stravovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Gumárenské výrobky pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

V roku 2005 sme získali licenciu z Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR na sprostredkovanie zamestnania ako agentúra dočasného zamestnávania pod č. 1499/2005-OSS. V súčasnosti spolupracuje s rôznymi podnikmi vo zvyšovaní zamestnanosti.
Firma sa už dlhé roky snaží o to, aby všetkým zákazníkom boli poskytnuté špecializované služby na vysokej úrovni, pričom nerozlišujeme malé a veľké, našim cieľom je úplná spokojnosť zákazníka. Hlavnými bodmi našej stratégie je flexibilita, spoľahlivosť a profesionalita našich zamestnancov a svojim zamestnancom sa vždy snažíme vytvoriť lepšie podmienky ako má konkurencia. Podnikáme vždy v rámci

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2165920  Datum zveřejnění: 2.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 75 - 95 Kč/mesiac, Mzda v Kč/H, podľa odpracovaných hodín a presčasov