Ošetřovatel/-ka prasat - porodník

Mydlářka a.s. (MPSV)

Místo práce
74, 503 51 Převýšov, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chovatelé a ošetřovatelé prasat (61212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Mydlářka a.s., IČ 46356142
Pracoviště:Mydlářka a.s. - Chov prasat, středisko Převýšov, Převýšov 74, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 19000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OŠETŘOVATEL/-KA PRASAT - PORODNÍK
- PP na dobu určitou 1 rok (s 3 měsíční zkušební dobou), v případě oboustranné spokojenosti je možnost prodloužení, nástup možný ihned, sobotní a nedělní směny
- Požadujeme: vyučení, dobrý vztah ke zvířatům, dřívější práce ve stejném nebo podobném oboru výhodou
- Podmínkou je, že uchazeč/-ka nesmí chovat prasata doma. Jsme ozdravený chov a z hlediska zoohygieny na tom musíme trvat.
- Nabízíme: příspěvek na stravování, po zkušební době - naturální bonus za zvýhodněnou cenu
- V případě zájmu kontaktujte: Moravec Miroslav, tel.: 495 484 532, 725 924 126 (v pracovní dny od 6 do 14 hod.), e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12590180767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou