Konstruktér

MZ Liberec, a.s. (MPSV)

Místo práce
U Nisy 362, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:MZ Liberec, a.s., IČ 47306581, http://www.mzliberec.cz
Pracoviště:MZ Liberec, a.s.-001, U Nisy 362/6, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Popis pozice: konstrukce a vývoj výrobků z oblasti zdravotnických přístrojů a zdravotnických prostředků; vedení samostatných projektů; nalézání optimálního konstrukčního řešení nových výrobků; změnová řízení; spolupráce při technologické přípravě výroby; tvorba a hledání nových technologických řešení; příprava podkladů pro výrobu.
Požadujeme: ÚSO, VŠ vzdělání technického směru; zkušenost s konstrukční a vývojovou činností; znalost technologií – dělení materiálu, ohýbání, svařování, montáž; výborná znalost 3D programů (SolidWorks výhodou); uživatelská znalost práce na PC – MS Office; zkušenost s IS HELIOS výhodou; zkušenost s konstrukcí výrobků pro zdravotnictví a rozvodů plynů výhodou; aktivní znalost anglického jazyka; řidičský průkaz B; schopnost řešení problémů; proaktivní přístup k práci (schopnost nacházet nová řešení); důslednost a dotahování úkolů; logické a tvůrčí myšlení (představivost); samostatnost, pečlivost, spolehlivost, kreativita, vysoké pracovní nasazení, flexibilita, etika.
Nabízíme: práci v prosperující a stabilní firmě; odpovídající mzdové ohodnocení; příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění; závodní stravování; další zaměstnanecké benefity.

Poslední změna:2014-08-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 7677230774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - prezentační software, PowerPoint
Práce s PC - jiné, SolidWorks
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Požadované vzdelání:Strojní inženýrství (2301)
Strojírenství (2341M)