Programátor cnc strojů

MZ Liberec, a.s. (MPSV)

Místo práce
4, 543 72 Rudník, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-11-12
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií (35120)

Pracoviště a kontakty

Firma:MZ Liberec, a.s., IČ 47306581, http://www.mzliberec.cz
Pracoviště:MZ Liberec, a.s.-002 (Výrobní středisko Rudník), Rudník 4, 543 72 Rudník u Vrchlabí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-11-12
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- programování CNC v systémech Fanuc, Siemens nebo Heidenhain
- samostatná práce na CNC soustruhu a frézce,
- výroba, kontrola, měření rotačních ale i jiných dílců z oceli, nerezy, mosazi, hliníku
- vypracování technologického postupu na konkrétní dílec
- provozní údržba a čištění strojů
- péče o přidělené přípravky, nářadí, nástroje a měřidla a ostatní vybavení (včetně ostření nožů a vrtáků)
- spolupráce s ostatními pracovníky obrobny, dílenským logistikem a pracovníky předchozích a navazujících procesů
- podřízenost mistrovi výroby
Požadujeme:
- ÚSO, odborné vzdělání v oboru obrábění kovů
- schopnost využívat výrobní dokumentaci (výkresy, kusovníky, postupy)
- znalost pracovních postupů v oblasti soustružení, frézování a orientace v podnikové výrobní technologii
- znalost programování aspoň v jednom ze systémů Fanuc, Siemens nebo Heidenhain
- smysl pro dodržování bezpečnostních pravidel na pracovišti
- zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
- schopnost učit se novým věcem
Nabízíme:
- pevná pracovní doba - 2 směny
- zajímavá a různorodá práce
- odpovídající odměňování
- podíl na výsledcích práce
- zaměstnanecké výhody
Životopis zasílejte na adresu: [email protected]

Poslední změna:2015-11-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 5040010779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - obsluha CNC strojů
Požadované vzdelání:Strojírenství (2341L)
Strojírenství (2341M)
Obsluha strojů a zařízení (2346L)