Hľadáme dispečera/dispečerku do stabilnej spoločnosti s množstvom výziev

MZTRANS, s.r.o.

Miesto práce
Šance 991, Moravské Lieskové, Slovensko
Termín nástupu
ASAP + dohoda
1 000 - 2 000 EUR/mesiacNástupný plat sa odvíja od skúseností, schopností a znalostí kandidáta + príspevok na stravu nad rámec zákona, bonusy, podiely na výkonoch, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme dispečera/dispečerku do stabilnej spoločnosti s množstvom výziev!

Typický deň na pozícii dispečera/dispečerky:

Budete vyťažovať vlastné vozidlá podľa rozdelenia (6x FTL, 5x SOLO, 5x dodávka) a vyhľadávať doplnkové prepravy pomocou systému RAAL a Timocom. Budete sa venovať riadeniu a koordinácii práce vodičov a denne komunikovať so zákazníkmi a vodičmi. Preberať a spracovávať objednávky, organizovať prepravu a kontrolovať včasnosť pristavenia a odjazdu z nakládky. Budete sa zabezpečovať vykonanie prepráv pre našich stálych zákazníkov a vytvárať denný časový harmonogram nakládok a vykládok.

Pracovná doba:

Pracovná doba pre pozíciu dispečera/dispečerky je flexibilná, 8 až 10 hodín denne, v pracovné dni od pondelka do piatka, podľa potreby víkendová pohotovosť na telefóne.

- Ponúkame stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti.

- Máte možnosť pracovať s modernými technológiami a inovatívnymi riešeniami.

- Získate skúsenosti a zlepšíte svoje zručnosti v oblasti dispečovania.

- Sme flexibilní a ponúkame možnosť pracovať aj z domu.

- Zabezpečíme vám príjemné pracovné prostredie a kolegov, s ktorými sa budete dobre rozumieť.

- Okrem základného platu vám ponúkame aj rôzne benefity, ako napríklad stravné lístky alebo podiely na výkonoch.

- možnosť občasnej práce z domu

- kariérny rast + profesionálne školenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Balík Office - Pokročilý
Webdispečing - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy
RAALTRANS - Pokročilý
Timocom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Dispečing

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme dispečera/dispečerku s:

- Analytickým myslením

- Komunikatívnosťou

- Samostatnosťou

- Zodpovednosťou

- Organizačnými schopnosťami

- Ochotou a schopnosťou pracovať pod tlakom a stresom

- Flexibilitou

- Cieľavedomosťou

Sme rodinná prepravná spoločnosť MZTRANS, s.r.o. z okresu Nové Mesto nad Váhom s 20 ročnou praxou v oblasti prepravy tovarov v rámci celej EU.
Sídlo spoločnosti máme v Moravskom Lieskovom, prevádzka a parkovanie vozidiel je v Novom Meste nad Váhom.
Vozový park: 6x FTL, 5x SOLO, 5x dodávka

Osobné údaje uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou MZTRANS, s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po uplynutí 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Zámečník
Tel.: +421907164773
E-mail: poslať životopis
ID: 4793576  Datum zveřejnění: 27.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac