Číšníci/servírky

Na Trojáku, s. r. o. (MPSV)

Místo práce
217, 756 22 Hošťálková, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-10
Mzdové podmínky (brutto)
13400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:Na Trojáku, s. r. o., IČ 49970275
Pracoviště:Na Trojáku, s. r. o. 01, Rekreační areál Na Trojáku, Hošťálková 217, 756 22 Hošťálková u Vsetína

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-10
Mzdové rozpětí:od 13400 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:ČÍŠNÍCI/SERVÍRKY
Požadujeme: vyučen v oboru případně praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy, spolehlivost, zodpovědný přístup, zájem o práci, hmotná zodpovědnost, časová flexibilita,
Náplň práce: obsluha v hotelové restauraci, úklid pracoviště a okolí, střídání krátký/dlouhý týden, PD: 8:00 - 20:00 hod. vč. So i Ne
Nabízíme: ubytování, personální strava, zaměstnanecké benefity, nekuřácké prostředí
První kontakt: telefonicky Po - Pá v době 8:00 - 19:30 h. na čísle 603 147 342, příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte e-mailem na: [email protected]

Poslední změna:2017-01-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11967480731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované vzdelání:Gastronomie