Asistentka

Nadační fond Harmonie

Místo práce
Lázeňská 11, Praha 1, Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nadační fond Harmonie přijme asistentku na DPP. Pro začátek na 3 dny v týdnu – st-pá, později možnost i na celý úvazek. Náplní práce je zajištění chodu kanceláře, příprava podkladů pro účetní, běžné administrativní práce, vedení databází, sjednávání schůzek, apod. Požadujeme profesionální přístup, zodpovědnost, spolehlivost, práce na PC (Word, Excel, Internet), znalost anglického jazyka. Nabízíme: práci v malém kolektivu, flexibilní pracovní dobu. Životopisy zasílejte na email: [email protected]. Nástup ihned.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nadační fond Harmonie přivádí do České republiky projekt El Sistema, (systém hudebního vzdělávání) jehož cílem je , aby všechny děti bez ohledu na původ, či sociální situaci jejich rodiny dostaly možnost věnovat se hudbě.
ID: 2897765  Datum zveřejnění: 18.1.2017