Pracovník v sociálních službách pro sociálně-terapeutickou dílnu

NADĚJE (MPSV)

Místo práce
tř. Tomáše Bati 331, 765 02 Otrokovice, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-10
Mzdové podmínky (brutto)
17500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti (532)

Pracoviště a kontakty

Firma:NADĚJE, IČ 00570931
Pracoviště:NADĚJE Otrokovice T. Bati, tř. Tomáše Bati 331, 765 02 Otrokovice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-10
Mzdové rozpětí:od 17500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Vzdělání odpovídající vzdělání dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb. pro pozici pracovník v sociálních službách, ztotožnění s posláním Naděje, vstřícný a pozitivní vztah k lidem s mentálním postižením, trestní bezúhonnost; zdravotní způsobilost; zkušenosti s prací s lidmi s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením jsou výhodou, řidičské oprávnění skupiny B je výhodou.

Náplň práce: přímá práce s lidmi s mentálním a kombinovaným zdravotním postižením v rámci sociálně pracovní terapie. Základní činnosti sociální služby (rozsah úkonů, které jsou v rámci této služby poskytovány klientům) naleznete na tomto odkaze: http://www.mpsv.cz.files/clanky/13639/505 2015.pdf

Váš strukturovaný životopis a motivační dopis, na adresu: [email protected]
motivační dopis, CV, elektronicky uložit jako: příjmení žadatele CV a příjmení žadatele MD, do předmětu emailu uvést: pracovník v sociálních službách pro sociálně-terapeutickou dílnu
Výhody: 6 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny, nabízíme celý popř. zkrácený prac. úvazek

Poslední změna:2017-05-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 12638680767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity