Administrativní pracovník/ce

Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb (MPSV)

Místo práce
14, 262 93 Nalžovice, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
10910 - 16400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb, IČ 42727243
Pracoviště:Nalžovice 14, 262 93 Nalžovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 10910 do 16400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: administrativní pracovník/ce
Náplň práce:
evidence majetku, aktivní administrativní podpora všech oddělení organizace, zpracování a evidence příchozí / odchozí korespondence, příjem a vyřizování telefonických hovorů.
Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou (ekonomického směru výhodou), základy účetnictví, min. 1 rok praxe v administrativě, velmi dobrá znalost práce na PC (Excel), znalost programu Cygnus výhodou, profesionální, příjemné a reprezentativní vystupování a jednání (osobně i po telefonu), velmi dobré komunikační schopnosti včetně dobrého psaného projevu, smysl pro pořádek, pečlivost a přesnost při vedení administrativy, řidičský průkaz sk. B - podmínkou, bezúhonnost, kladný vztah k lidem se zdravotním a mentálním postižením.
Nabízíme:
Místo výkonu práce Nalžovice, plný úvazek, nástup od 1.3.2017, pracovní poměr zatím na dobu určitou (1 rok), v případě vzájemné spokojenosti možnost prodloužení, plat odpovídající nařízení vlády 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (od 10 910 Kč do 16 400 Kč dle délky praxe).
Přihlášky do výběrového řízení prosím zasílejte do 7.2.2017 na email: [email protected]. Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat: 1) profesní životopis, 2) motivační dopis (kde mmj. uveďte, proč se o nabízenou pozici ucházíte a co od ní očekáváte, jaké konkrétní zkušenosti, znalosti a dovednosti nám můžete nabídnout).
Kontakt:Mottlová Lenka Mgr., tel.: 318 864 122, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce:Nalžovický zámek, poskytovatel sociálních služeb, Nalžovice č.p. 14

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12055070761

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou