Mzdoví účetní

Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů (MPSV)

Místo práce
Vinařská 965, 603 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
13520 - 18890 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů, IČ 00023850
Pracoviště:Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů [2], Vinařská 965/6, 60300 Brno 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 13520 do 18890 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů v Brně, Vinařská 6,
603 00, přijme

mzdovou účetní

Požadavky:
" středoškolské vzdělání ekonomického směru
" min. 3 roky praxe mzdové účetní
" znalost zpracování mezd v programu VEMA
" znalost příslušné legislativy
" uživatelsky práce v programu Word, Excel

Platové zařazení: T 9
Nástup: nejpozději 1.10.2014, nebo dle domluvy
Vhodné i pro osobu se zdravotním postižením.
Bližší informace u ing. Boženka, tel. č.: 543 559 260
Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte elektronicky na adresu [email protected] nejpozději do 12.9.2014.

Poslední změna:2014-08-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 7832430774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou