Referent bozp a po

Národní divadlo Brno, příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Dvořákova 589, 657 70 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
12840 - 19310 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní divadlo Brno, příspěvková organizace, IČ 00094820
Pracoviště:Dvořákova 589/11, Brno-město, 657 70 Brno

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 12840 do 19310 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt výhradně elektronickou formou.
Případné zájemce prosíme o zaslání motivačního dopisu, profesního životopisu a dokladů, prokazujících výše uvedenou odbornou způsobilost, do 28. 2. 2017 na e-mail [email protected]

Požadujeme:
odbornou způsobilost v prevenci rizik v BOZP dle §10 zákona č. 309/2006 Sb.
odbornou způsobilost v požární ochraně dle § 11 odst. 1 zákona č. 133/1985 Sb.
praxi v oblasti BOZP/PO min. 2 roky
minimálně SŠ vzdělání
Náplň práce:
Referent BOZP a PO komplexně zajišťuje plnění povinností zaměstnavatele vyplývající zejména ze zákona č. 309/2006 Sb. (zákon o zajištění dalších podmínek BOZP) ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 133/1985 Sb. (zákon o požární ochraně) ve znění pozdějších předpisů a vyhlášky č. 246/2001 Sb. (o požární prevenci) a ostatních právních předpisů vztahujících se k problematice BOZP a PO.
Nabízíme:
mobilní telefon a notebook
5 týdnů dovolené
příspěvek na stravování a další firemní benefity

Poslední změna:2017-02-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12111260727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou