Projektový administrátor - úvazek 1,0

Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / (MPSV)

Místo práce
Senovážné náměstí 872, 110 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-24
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /, IČ 45768455
Pracoviště:Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / - 001, Senovážné náměstí 872/25, Nové Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-04-24
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : Senovážné náměstí 25, Praha 1
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : Paní Distlová Miroslava
Obecná charakteristika pozice:
Administrátor projektu - spolupracuje s projektovým administrátorem - seniorem na organizování a zajišťování realizace projektu tak, aby bylo dosaženo daných cílů projektu.
Pracovní náplň:
" je zodpovědný za věcnou správnost administrativy projektu,
" zpracování podkladů pro vykazování monitorovacích indikátorů v rámci zpráv o realizaci (práce v systému ISKP14 +; zadávání karet účastníků)
" spolupracuje na zpracování jednotlivých částí všech typů monitorovacích zpráv, jejich sestavení a odevzdání řídícímu orgánu,
" příprava podkladů pro výběrová řízení,
" příprava podkladů pro jednotlivé kontroly a účast při kontrolách,
" připravuje podklady pro rozhodování o změnách projektu,
" administrace projektové dokumentace v interních systémech a databázích,
" archivace projektu dle OP VVV a Prince 2.

Je přímo podřízen projektovému administrátorovi - seniorovi.
Kvalifikační požadavky a zkušenosti:
Odborné znalosti a dovednosti
Nutné:
" time management,
" znalost procesu administrace projektu, pravidel a požadavků na tvorbu monitorovacích zpráv,
" legislativa veřejných zakázek a pravidla hospodářské soutěže,
" pravidla archivace projektu,
" 2 roky praxe na obdobné pozici.

Výhodné:
" orientuje se v základech obchodně-smluvní problematiky,
" publikační činnost.
Obecné dovednosti
" počítačová způsobilost (pokročilejší ovládání počítače, výborná znalost MS Office),
" prezentační dovednosti.
Měkké kompetence
" efektivní komunikace,
" kvalitní týmová spolupráce,
" flexibilita,
" samostatnost,
" odolnost vůči stresu,
" schopnost identifikace a kvalitní řešení problémů,
" asertivní chování.
Příprava a certifikáty
" VŠ vzdělání - min. bakalářský studijní program.

Motivační dopis se strukturovaným profesním životopisem zašlete na e-mail [email protected]. Do předmětu zprávy uvádějte "Projektový administrátor SRP, IMKA".

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Zaměstnanecké výhody8): Nabízíme:
" pracovní smlouva na plný úvazek po dobu realizace projektu
" pět týdnů dovolené
" motivující finanční ohodnocení
" odborný růst

Poslední změna:2017-04-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12551540720

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, výborná znalost MS Office