Zástupce/zástupkyně projektového manažera - úvazek 1,0

Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / (MPSV)

Místo práce
Senovážné náměstí 872, 110 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-25
Mzdové podmínky (brutto)
45000 - 55000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři (21442)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /, IČ 45768455
Pracoviště:Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / - 001, Senovážné náměstí 872/25, Nové Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-04-25
Mzdové rozpětí:od 45000 do 55000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce : Senovážné náměstí 25, Praha 1
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - [email protected]
Kontaktní osoba : Paní Distlová Miroslava
Požadujeme:
" VŠ vzdělání - magisterský studijní program,
" doložitelnou zkušenost s řízením velkých projektů (nad 9 mil. Kč),
" aktivní znalost a doložitelnou zkušenost v projektovém řízení podle metodiky Prince 2 (kategorie Practitioner) nebo IPMA (kategorie B nebo A),
" zkušenosti v řídící funkci (min. 5 let, řízení pracovních týmů nad 15 osob),
" manažerské dovednosti (risk management, personální management, management kvality, ekonomický management, time management),
" právní povědomí (má právní povědomí, aplikuje znalosti zákonů a legislativy v praxi),
" výborné komunikační a prezentační schopnosti,
" dobrou znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook, PowerPoint),
" trestní bezúhonnost,
" zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, rozhodnost, samostatnost, odolnost vůči stresu.
Výhodou:
" VŠ vzdělání pedagogického zaměření,
" pedagogická praxe,
" znalost anglického jazyka B1,
" znalost individuálních forem profesního rozvoje (mentoring, koučink nebo supervize),
" publikační činnost.

Hlavní náplň činnosti:
Zástupce projektového manažera zastupuje projektového manažera v plánování a řízení projektu tak, aby bylo dosaženo stanovených projektových cílů, a to v určeném termínu a v rámci daného rozpočtu projektu. Oblasti činnosti zástupce projektového manažera stanovuje projektový manažer na základě konkrétního delegování. Předpokládané oblasti zastupování jsou:

" Po dobu nepřítomnosti Projektového manažera zodpovídá za realizaci projektu, administraci, financování a monitoring projektu tak, aby realizace byla v souladu se schválenou Chartou projektu a projektovou žádostí, s platnými zákony a obecně se závaznými právními předpisy a platnými předpisy a dokumenty OP VVV, MŠMT a NIDV.
" Podílí se na výběru a sestavení projektového týmu,
" Podílí se na zpracování a revizi Dokumentace nastavení,
" Spolupracuje s projektovým manažerem na tvorbě Popisů produktů a Balíků práce,
" Zpracovává podklady od týmových manažerů pro Status report,
" Poskytuje týmovým manažerům poradenství a vedení v oblasti procesů a nástrojů řízení projektu (Popisy produktů, Balíky práce, Dokumentace nastavení),
" Poskytuje týmovým manažerům součinnost při zpracování Zpráv o stavu balíku práce,
" Spravuje konfigurační management projektu, řídí projektové složky, spravuje záznamy o konfiguračních položkách,
" Zpracovává návrhy Zpráv o otevřených bodech,
" Zajišťuje identifikaci a verzování produktů v souladu se strategií řízení konfigurace,
" Poskytuje informace o stavu produktů,
" Vykonává kontrolu projektové dokumentace,
" Podílí se na tvorbě plánů etapy a spolupracuje s týmovými manažery na tvorbě týmových plánů,
" Administruje proces hodnocení kvality, spravuje Registr kvality,
" Podílí se na přípravě veřejných zakázek a zodpovídá za jejich správnost a soulad s platnou legislativou, pravidly OP VVV a MŠMT.
" Komunikuje a spolupracuje s poskytovatelem podpory a s Řídícím výborem projektu.
" Účastní se externích a interních kontrol projektu,
" Účastní se informačních schůzek a porad projektových manažerů NIDV.

Motivační dopis se strukturovaným profesním životopisem zašlete na e-mail [email protected] . Do předmětu zprávy uvádějte "zástupce projektového manažera SRP"

Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhláše

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12564360725

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, dobrá znalost PC - MS Office - Word,Excel,Outlook,PowerPoint
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, B1