Pracovník it podpory - úvazek 1,0

Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / (MPSV)

Místo práce
Senovážné náměstí 872, 110 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-25
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci (351)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /, IČ 45768455
Pracoviště:Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / - 001, Senovážné náměstí 872/25, Nové Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-25
Mzdové rozpětí:od 25000 do 32000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Senovážné náměstí č.p. 872/25, Praha 1 - Nové Město. Kontaktní osoba: Distlová Miroslava, e-mail: [email protected].

Obecná charakteristika pozice:
Pracovník IT podpory zajišťuje tvorbu a správu elektronických systémů využívaných v rámci projektu a zajišťuje jejich funkčnost a bezpečnost, včetně zajištění provozu webu (programování).
Pracovní náplň:
" Zodpovídá za správu a optimalizaci komplexní síťové a bezpečnostní infrastruktury,
" zodpovídá za vytvoření a udržování technické dokumentace IT infrastruktury,
" zpřístupňuje a spravuje uživatelské přístupy do všech elektronických systémů využívaných v rámci projektu,
" provádí aktualizace a update všech elektronických systémů využívaných v rámci projektu,
" operativně řeší další úkoly se správou a administrací elektronických systémů,
" instalace základního systémového a programového vybavení počítačů a serverů,
" testování SW,
" provádění technické údržby počítačových systémů a zařízení výpočetní techniky,
" správa webu a interaktivní databáze,
" podílí se na technických podkladech k výběrovým řízením,
" řízení procesu implementace počítačových aplikací včetně harmonizace s uživatelským prostředím,
" zajišťování správy (administrování) systémů výpočetní techniky.
Kvalifikační požadavky:
Odborné znalosti a dovednosti
Nutné:
" Praxe 2 roky na obdobné pozici,
" znalost analýzy uživatelských požadavků, podmínek a prostředí,
" zajišťování provozuschopnosti počítačů,
" správa počítačové sítě,
" koordinování servisu a údržby běžného hardware a jiné výpočetní techniky (PC a jejich periferní zařízení),
" instalace síťových operačních systémů včetně serverového vybavení,
" orientace v IS a HW organizace,
" programování a schopnost tvorby komplexních programových celků a jejich ladění.
Výhodné:
" Softwarová prostředí, operační systémy,
" publikační činnost.
Obecné dovednosti
" Počítačová způsobilost (znalost OS Windows na administrátorské úrovni nebo úrovni pokročilého uživatele).
Měkké kompetence
" Analytické myšlení,
" flexibilita,
" samostatnost,
" odolnost vůči stresu,
" systematičnost,
" komunikativnost.
Příprava a certifikáty
" SŠ vzdělání - min.
Motivační dopis se strukturovaným profesním životopisem zašlete na e-mail [email protected] . Do předmětu zprávy uvádějte "Pracovník IT podpory".
Nabízíme:
" pracovní smlouva na plný úvazek po dobu realizace projektu
" pět týdnů dovolené
" motivující finanční ohodnocení
" odborný růst
5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90kč, pružná pracovní doba

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12564420768

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou