Účetní apiv - úvazek 1,0

Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / (MPSV)

Místo práce
Senovážné náměstí 872, 110 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-25
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků /, IČ 45768455
Pracoviště:Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / - 001, Senovážné náměstí 872/25, Nové Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-25
Mzdové rozpětí:od 24000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Senovážné náměstí č.p. 872/25, Praha 1 - Nové Město. Kontaktní osoba: Distlová Miroslava, e-mail: [email protected].

Upřesňující
informace7):
(požadavky,
náplň práce
apod.) Obecná charakteristika pozice:
Účetní zajišťuje účtování jednotlivých oblastí finančního účetnictví projektu.
Pracovní náplň:
" Zodpovídá za správné, prokazatelné a úplné vedení účetnictví projektu,
" vede účetnictví všech operací v projektu, analytické účty dle účetní osnovy a rozpočtových položek projektu, řídí se metodikou toku účetních dokladů dle vnitřních směrnic NIDV a pravidel projektu,
" zajišťuje vyúčtování cestovních příkazů,
" zodpovídá za správnost dokladů z hlediska účetní, formální a daňové znatelnosti,
" podílí se na finančním vyhodnocení projektu,
" dodává podklady pro výkazy, roční uzávěrky a rozbory nákladů,
" spolupracuje s bankou, vede bankovní účet a kontroluje bankovní operace,
" archivuje originály účetních dokladů,
" dodává podklady pro finanční část monitorovací zprávy,
" komplexní vedení účetnictví, účetní jednotky, koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu a majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech a o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní závěrky a vedení účetních knih.
Je přímo podřízen finančnímu manažerovi.
Kvalifikační požadavky a zkušenosti:
Odborné znalosti a dovednosti
Nutné:
" Praxe na obdobné pozici 2 roky,
" obecná znalost účetnictví,
" účetní doklady a jejich evidence, účetní osnova, účetní metody a postupy,
" tvorba podkladů pro účetní závěrku,
" zajišťování platebního styku prostřednictvím bankovních ústavů.
Výhodné:
" Znalost principu hospodaření státní příspěvkové organizace,
" publikační činnost.
Obecné dovednosti
" Počítačová způsobilost (ovládá programy pro běžné kancelářské práce, účetní programy atd.).
Měkké kompetence
" Systematičnost,
" kvalitní týmová spolupráce,
" flexibilita,
" samostatnost při zpracování dílčích úkolů,
" odolnost vůči stresu,
" schopnost identifikace a kvalitní řešení problémů,
" asertivní chování,
" pečlivost,
" důslednost,
" komunikační dovednost.
Příprava a certifikáty
" SŠ vzdělání - min.
Motivační dopis se strukturovaným profesním životopisem zašlete na e-mail [email protected] . Do předmětu zprávy uvádějte "účetní APIV"
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.
Nabízíme:
" pracovní smlouva na plný úvazek po dobu realizace projektu
" pět týdnů dovolené
" motivující finanční ohodnocení
" odborný růst

Poslední změna:2017-04-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 12564380707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou