Vědecký pracovník, odborník na stavebně-historické průzkumy

Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace (MPSV)

Místo práce
Hradecká 6, 588 56 Telč, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-06
Mzdové podmínky (brutto)
15760 - 23710 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky (31)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace, IČ 75032333, http://www.npu.cz
Pracoviště:Národní památkový ústav, státní příspěvková organizace - ÚOP v Telči, Hradecká 6, Telč-Staré Město, 588 56 Telč

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-06-06
Mzdové rozpětí:od 15760 do 23710 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, volné vstupy na památkové objekty

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Ředitelka Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Telči vypisuje výběrové řízení na místo vědeckého pracovníka, odborníka na stavebně-historické průzkumy v projektu Telč a jezuité.
Náplň práce:
" evidence a dokumentace jezuitských staveb v okolí Telče
" zpracování stavebně-historických průzkumů
Požadujeme:
" vysokoškolské vzdělání, stavební obor nebo dějiny architektury nebo dějiny umění, přednostně se zaměřením na památkovou péči
" schopnost práce se stavební dokumentací
" schopnost práce s archivními prameny
" výbornou znalost práce s PC
" řidičský průkaz skupiny B, řízení osobního vozu je nezbytné pro výkon profese
" trestní bezúhonnost (při nástupu se dokládá výpisem z rejstříku trestů)
" flexibilitu a samostatnost
" výborné komunikační schopnosti
Výhodou:
" praxe v oboru památkové péče
" praxe v obdobném projektu
Nabízíme:
" platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., 12. platová třída, stupeň dle praxe v souladu se zákonem č. 262/2006 Sb.
" dobrý pracovní kolektiv
" pracovní poměr na plný úvazek s pružnou pracovní dobou
" příspěvek na stravování
" volné vstupy na památkové objekty ve správě NPÚ v celé České republice
Předpokládaný nástup: dohodou
Místo výkonu práce: Hradecká 6, 588 56 Telč
Zájemci o místo zašlou do 27. 6. 2016 do 16 hodin
" strukturovaný profesní životopis s podrobným přehledem praxe (včetně kontaktních údajů - telefon, e-mail)
" motivační dopis
" doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání v prosté kopii

na e-mail [email protected] nebo v obálce označené slovy "Výběrové řízení - vědecký pracovník" na adresu:
Národní památkový ústav,
územní odborné pracoviště v Telči
personální oddělení
Hradecká 6
588 56 Telč

Na základě předložených dokladů proběhne výběrové řízení spojené s osobním pohovorem.
O účasti na osobním pohovoru budou uchazeči informování e-mailem.

Poslední změna:2016-06-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Telč

číslo volného místa: 10923060779

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně