Personalista - metodik

Národní památkový ústav (MPSV)

Místo práce
Valdštejnské náměstí 162, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti personálního řízení (24230)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní památkový ústav, IČ 75032333, http://www.npu.cz
Pracoviště:Valdštejnské náměstí 162/3, Malá Strana, 118 00 Praha 011

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
• metodické řízení personálních agend v NPÚ;
• řízení personální agendy generálního ředitelství NPÚ;
• výklad pracovněprávních předpisů s ohledem na jejich praktickou aplikaci v podmínkách NPÚ;
• metodické řízení správy systemizace pracovních míst v personální systému a administrativní koordinace tvorby systemizace;
• koordinace sociálního dialogu s odborovými organizacemi;
• řešení pracovněprávních záležitostí, spolupráce při vedení pracovněprávních sporů.

Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání;
• perfektní orientace v pracovně-právní a další příslušné legislativě;
• praktická zkušenost se základními personálními procesy;
• minimálně 3 roky praktické zkušenosti s HR systémem, výhodou systém VEMA;
• minimálně 3 roky zkušeností na obdobné pozici, výhodou zkušenosti s řízením pracovního kolektivu;
• pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, organizační a komunikační schopnosti;
• základní (pasivní) znalost AJ a/nebo NJ;
• občanskou bezúhonnost;
• nadprůměrná znalost práce na PC (zejména MS Word, Excel, Outlook);
• smysl pro diskrétnost a profesní loajalitu;
• řidičské oprávnění sk. B.

Poslední změna:2017-01-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11993980743

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně