Pracovník/ce v oblasti propagace a reklamy

Národní památkový ústav (MPSV)

Místo práce
Gen. Svobody 1192, 767 01 Kroměříž, Okres Kroměříž
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
16400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v oblasti propagace a reklamy (33391)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní památkový ústav, IČ 75032333, http://www.npu.cz
Pracoviště:Národní památkový ústav - Metodické centrum zahradní kultury, Gen. Svobody 1192/39, 767 01 Kroměříž 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 16400 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky
Dovolená navíc, 25 dnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Kroměříž
- Náplní práce bude prezentace projektu Národní centrum zahradní kultury v Kroměříži (web, facebook), prezentace edukačních a osvětových aktivit s tématem zahradní kultury, práce s veřejností.
- Místo je určeno pouze pro absolventy magisterského studia VŠ se zaměřením na marketingovou komunikaci, PR apod., kteří mají do 30-ti let věku a mají max. 2 roky od ukončení studia a za tyto 2 roky nezískali žádnou praxi v oboru, nebo mají praxi v oboru max. 5 měsíců a budou hlášeni v evidenci uchazečů o zaměstnání k 31.3.2017 více než 3 měsíce.
- Plat - dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. (11. platová třída, 1.stupeň), pružná osmihodinová pracovní doba s pevně stanovenou dobou 8:30-13:30
- benefity - stravenky, 25 dní dovolené
- Životopisy splňující výše uvedené požadavky zasílejte emailem na: [email protected] do 12.3.2017. Následně proběhne výběrové řízení.

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kroměříž

číslo volného místa: 12014970767

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně