Průvodce

Národní památkový ústav (MPSV)

Místo práce
nám. Republiky 202, 419 01 Duchcov, Okres Teplice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-25
Mzdové podmínky (brutto)
12200 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průvodci v kulturních zařízeních (51132)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní památkový ústav, IČ 75032333, http://www.npu.cz
Pracoviště:Státní zámek Duchcov, nám. Republiky 202/9, 419 01 Duchcov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-03-25
Mzdové rozpětí:od 12200 do 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání humanitního zaměření (historie, dějiny umění, architektura, památková péče, muzeologie, cestovní ruch, cizí jazyky, pedagogika a příbuzné obory)
- výborná znalost českého jazyka
- aktivní znalost německého jazyka, anglický a ruský jazyk výhodou
- trestní bezúhonnost doložená Výpisem z evidence rejstříku trestů
- organizační schopnosti a flexibilita
- ochota se dál vzdělávat
- praxe v turistickém ruchu a divadelní zkušenosti výhodou.
Nabídku musí zájemce poslat v elektronické podobě na e-mailovou adresu zámku [email protected] do 10.02.2017. Nabídka musí obsahovat motivační dopis a strukturovaný životopis s kontaktními údaji (adresa, telefonické spojení, e-mail) a přehledem praxe. Vybraní uchazeči budou zváni k ústnímu pohovoru na Státním zámku Duchcov, který se bude konat dne 14.02.2017.
Nabízíme:
dovolená 5 týdnů v kalendářním roce, příspěvek na stravování, výhody z fondu kulturních a sociálních potřeb v rozsahu sjednaném kolektivní smlouvou, práce v zajímavém prostředí národní kulturní památky, možnost aktivního využití cizího jazyka

Poslední změna:2017-01-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Teplice

číslo volného místa: 12048580782

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou