Průvodci

Národní památkový ústav (MPSV)

Místo práce
354 91 Lázně Kynžvart, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
84 - 97 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průvodci v kulturních zařízeních (51132)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní památkový ústav, IČ 75032333, http://www.npu.cz
Pracoviště:Státní zámek Kynžvart, Lázně Kynžvart, 354 91 Lázně Kynžvart

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 84 do 97 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jedná se o dohodu o provedení práce nebo o dohodu o pracovní činnosti na dobu určitou (do 31.10.2017). Vhodné i pro absolventy. Požadujeme: příjemný vzhled a vystupování, komunikativnost, znalost cizího jazyka - nejlépe NJ, popřípadě RJ, AJ. Nabízíme: ubytování v areálu zámku za 10kč/noc, práce v příjemném prostředí památky.
Kontakt pro zájemce: osobně, e-mailem anebo telefonicky do konce února 2017.

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 12198510772

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou