Koordinátor a finanční manažer projektů irop

Národní zemědělské muzeum Praha (MPSV)

Místo práce
Kostelní 1300, 170 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
38000 - 38000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti ekonomiky a financí (12112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Národní zemědělské muzeum Praha, IČ 75075741
Pracoviště:Národní zemědělské muzeum Praha - 001, Kostelní 1300/44, Holešovice, 170 00 Praha 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 38000 do 38000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Stravenky, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: NZM, Kostelní 44, Praha 7
Kontaktní osoby: Ing. Jan Poláček - informace o pozici, e-mail: [email protected]
Hana Kabíčková - informace o výběrovém řízení, e-mail: [email protected]
Stručný popis pracovního místa:
- samostatné finanční řízení a koordinace více projektů, koordinace aktivit projektů, komunikace s partnery a dodavateli, reporting (monitoring)
- podílení se na rozvoji nových projektů
- plánování, příprava a realizace projektů (zejména stavebních včetně projektů památkově chráněných objektů)
-finanční analýzy projektů
-příprava a zpracování průběžných a monitorovacích zpráv
-vedení projektové dokumentace včetně ekonomických podkladů
-komunikace s implementačními agenturami, partnery a uživateli
Nabízíme:
- tvůrčí práci v kolektivu
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost profesního růstu
- práci na zajímavých projektech
Požadujeme:
- VŠ vzdělání magisterské úrovně nejlépe ekonomického, právního nebo stavebního směru (v případě jiného zaměření či stupně vzdělání je nezbytná delší praxe s projekty EU)
- praxe na pozici koordinátora nebo finančního manažera projektů realizovaných a financovaných z evropských dotací výhodou
- dobré komunikační schopnosti (písemný projev, prezentační dovednosti), odolnost proti stresu, organizační schopnosti, časová flexibilita, odpovědnost, schopnosti potřebné pro projektové řízení
- dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel, Powerpoint) a internetem
- zkušenosti s přípravou nebo řízením projektů z evropských dotací výhodou
- znalost anglického jazyka
- schopnost rychle se orientovat v nové problematice
- trestní bezúhonnost
- ŘP skupiny B
- Certifikace dle některého ze standardů projektového řízení výhodou
Součástí přihlášky musí být (neúplné přihláškou mohou být vyřazeny):
- strukturovaný životopis s uvedením jaké projekty uchazeč koordinoval či se na nich podílel
- motivační dopis
- stručný popis představy o práci v dané pozici v rozsahu cca 3 strany, obsahující SWOT analýzu, analýzu rizik a podobně týkající se řízení projektů IROP v NZM
E- mail pro elektronické zasílání přihlášek: [email protected]
(Předmět: Výběrové řízení - Oddělení evropských dotací a stavebních investic)
Termín podání přihlášky je do 8.1.2017. Vybraní uchazeči budou po zaslání životopisu a motivačního dopisu průběžně zváni k osobnímu pohovoru.
Zaměstnanecké výhody: stravenky, dovolená 5 týdnů, pružná pracovní doba.

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 8

číslo volného místa: 11935040730

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - základní dovednosti PC, MS Office ( Word, Excel, PowerPoint)
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní