Kuchař, Číšník

National Restaurant U Zlaté Koule

Místo práce
Nehrova 26, 35301 Mariánské Lázně, Karlovarský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
07.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
23. 000,-- až 25. 000,-- plus bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava a úprava pokrmů. Pracovními činnostmi jsou - spolupráce při zjišťování finančních nákladů na pokrmy, při kalkulacích a tvorbě cen pokrmů, při sestavování jídelního lístku a menu, při objednávání, přejímce, přezkušování a skladování potravinářských surovin - příprava pokrmů podle receptur (včetně potřebných výpočtů množství jednotlivých surovin i pro velkokapacitní jídelny) - úprava pokrmů před podáváním - příprava a úprava pokrmů pro bankety, recepce, rauty apod. - příprava a úprava pokrmů pro dietní stravování - vydávání pokrmů strávníkům - sestavování vlastních receptur pro nové druhy pokrmů - spolupráce při ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nadprůměrné platové ohodnocení!

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Kuchař

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme exkluzivní gurmánskou restaurací, která se nachází v centru Mariánských Lázní. Máme vyhlášenou českou a mezinárodní kuchyni. Pracujeme výhradně s čerstvými surovinami a dbáme na jejich vytříbenou chuť a kvalitu.

Počet zaměstnanců

2 zaměstnanci
ID: 2783085  Datum zveřejnění: 28.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23. 000,-- až 25. 000,-- plus bonusy