Osobní asistent/ka

Nature Resource Network s.r.o. (MPSV)

Místo práce
273 72 Poštovice, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Personální referenti (44160)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nature Resource Network s.r.o., IČ 26740231
Pracoviště:Source Prague s.r.o. Poštovice, Poštovice, 273 72 VM Šlapanice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nature Resource Network je známá mezinárodní a globální společnost (založena na Novém Zélandu), která se specializuje na získávání a dodávání vzácných druhů živých zvířat s cílem zajistit kvalitu a výběr druhů zvířat v zoologických zahradách po celém světě a podporovat chovy pro zachování druhů. NRN je společnost s firemní kulturu, která propojuje různé národnosti a zázemí.
Hledáme zkušenou osobu se silnou vnitřní motivaci pro následující pozici:

Personal Assistant
(pobočka Poštovice)
Náplň práce
Péče o diář ředitele organizace, plánování schůzek, zajištění cest a ubytování,
Kontakt s klienty a obchodními partnery jménem společnosti v návaznosti na tato setkání,
Služební cesty s ředitelem na důležité schůzky, asistent/ka by proto měl/a mít výbornou prezentaci a měl/a by umět komunikovat s řediteli ZOO a obchodními partnery,
Vyhotovení zápisů a poznámek na interních zasedáních a na setkáních s klienty,
Příprava seznamu úkolů, jako výstup z jednání,
Zaznamenávání dat (Microsoft Excel, Word, databázový podnikový informační systém),
Běžné kancelářské úkoly, objednávání kancelářských potřeb atd.
Požadavky
Výborná znalost anglického a českého jazyka.
Dobré počítačové dovednosti a schopnost rychle se učit
Vynikající ústní schopnost komunikace s prokázanými vyjednávacími dovednostmi,
Veselá osobnost.
Nabízíme Vám plnou podporu v rámci možností firmy plně vyjádřit své odborné schopnosti a odpovídající ohodnocení.

Pokud jste přesvědčeni, že splňujete uvedené požadavky této náročné pozici, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu: [email protected].

Pouze vhodní kandidáti na tuto pozici budou pozváni na osobní pohovor.

Poslední změna:2017-01-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 10278550778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou