Administrativní asistent/ka

Nature Resource Network s.r.o. (MPSV)

Místo práce
47, 273 72 Poštovice, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
29700 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nature Resource Network s.r.o., IČ 26740231
Pracoviště:Nature Resource Network s.r.o., pobočka, Poštovice 47, 273 72 VM Šlapanice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 29700 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nature Resource Network je známá mezinárodní a globální společnost (založena na Novém Zélandu), která se specializuje na získávání a dodávání vzácných druhů živých zvířat s cílem zajistit kvalitu a výběr druhů zvířat v zoologických zahradách po celém světě a podporovat chovy pro zachování druhů. NRN je společnost s firemní kulturu, která propojuje různé národnosti a zázemí.
Hledáme zkušenou osobu se silnou vnitřní motivaci pro následující pozici:

Náplň práce
" Koordinace plateb a vedení evidence/archivace všech obchodních faktur, smluv a nákladů
" Starost o zásobu kancelářských potřeb a spravování objednávek oddělení
" Správa faktur - evidence faktur na týdenní bázi, provádění bankovních plateb
" Celková příprava dat pro externě spravované účetnictví
" Komunikace s externími zúčastněnými stranami (účetní firmy, banky, státní orgány)
" Týdenní reporting pro vedení v souladu s obchodními cíly

Základní požadavky
" Střední škola/VŠ v oboru ekonomie/účetnictví/Finance/obchodní administrativa
" Minimálně 1 rok relevatních pracovních zkušeností
" Plynulost v českém a anglickém jazyce je nutností
" Dobře organizovaný, analytický, na detail orientovaný člověk, adaptabilní v dynamickém podnikatelském prostředí

Co nabízíme
" Konkurenceschopné ohodnocení
" Flexibilní a moderní pracovní prostředí s mezinárodním zázemím
" Balíček roční lékařské péče
" Kromě řádné dovolené 10 plně placených sick days
" Kariérní rozvoj vyhovující Vašemu know-how a zájmům
" Platové ohodnocení 29700 Kč

Pokud jste přesvědčeni, že splňujete uvedené požadavky této pozici, zašlete svůj životopis v anglickém jazyce na emailovou adresu: [email protected].

Pouze vhodní kandidáti na tuto pozici budou pozváni na osobní pohovor.

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 12459110778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou