Recepční

NAVATEL a.s. (MPSV)

Místo práce
46, 543 51 Špindlerův Mlýn, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 32500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (42240)

Pracoviště a kontakty

Firma:NAVATEL a.s., IČ 28416538
Pracoviště:NAVATEL a.s. - Hotel Zátiší, Špindlerův Mlýn 46, 543 51 Špindlerův Mlýn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-09
Mzdové rozpětí:od 24000 do 32500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:RECEPČNÍ
Do našich hotelů s dlouholetou tradicí hledáme nové kolegy/ně na pozici denní recepční nebo vedoucí recepce.
Vašim úkolem bude starost o naše hosty, zajišťování prvotního kontaktu a následného celkového pobytu.
Přijímání a ubytovávání hostů, podávání rad, vyřizování administrativních úkonů, vyřizování ojedinělých nespokojeností a přání, vyřizování krátkodobých telefonických rezervací, doplňkový prodej atd.
Po zaučení budete zodpovídat za recepční úsek ve smyslu otevření střediska, kompletní přípravy agendy s tímto spojené. Provoz recepce je nepřetržitý 24 hodin denně.
Hledáme kolegy z našeho oboru, kteří chtějí vykonávat recepční práci s opravdovou vážností. Budeme po Vás vyžadovat komunikativnost a reprezentativní vystupování. Hledáme člověka pečlivého, spolehlivého, s dobrým písemným i ústním vyjadřováním. Velmi si vážíme zaměstnanců, kteří řadí zákazníka na první místo, a jeho spokojenost je naší společnou prioritou. Požadujeme hovorové znalosti německého (tento je hlavní) a anglického jazyka, dále středoškolské vzdělání. Pokud jej nemáte, musíte nás přesvědčit svou předešlou praxí a zkušenostmi. Pokud jste absolvent a ztotožníte se s prvními větami tohoto odstavce, neváhejte nás prosím kontaktovat, vše potřebné společně zvládneme. Mezi Vaše pracovní prostředky bude patřit zejména výpočetní technika.
Nabízíme:
Zaměstnanecké výhody např. slevy na pobyty a stravování v rámci našich hotelů, levné zaměstnanecké ubytování, měsíční výkonnostní odměny, příspěvek na dopravu, garantovaný růst mzdy po ukončení zkušební doby, garantovaný roční růst mzdy, stravování za zvýhodněnou cenu, možnost profesního růstu, směny dle osobní domluvy, příspěvky na vdělávání, seriózní a férový přístup k zaměstnancům.
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat: 24 000 - 32 500 Kč/měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pozice je vhodná pro absolventy i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 12633500773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou