Sociální pracovník/ce

Návrat, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
Široká 304, 460 07 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-05
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních (34126)

Pracoviště a kontakty

Firma:Návrat, o.p.s., IČ 27323773
Pracoviště:Široká 304/68, Liberec III-Jeřáb, 460 07 Liberec 7

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-05
Mzdové rozpětí:od 16000 do 23000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, stravenky
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- přímá, kontaktní, individuální práce s uživateli služby azylového domu - muži nad 18 let. Vedení sociální agendy, komunikace s organizacemi a institucemi. Hodnocení a kontrola individuálních plánů uživatelů. Vedení týmu klíčových pracovníků. Spolutvorba metodických materiálů. Metodické vedení podřízených pracovníků. Zajišťování provozních záležitostí (pokladna, nákupy …)
- plný úvazek
- pracovní dobu 8 - 16:30 lze individuálně upravit
- nástup od: ihned
- místo výkonu práce Azylový dům Speramus - v centru Liberce
Požadujeme:
- VŠ/VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (dle zákona 108/2006 Sb.)
- uživatelská znalost práce na PC
- trestní bezúhonnost
- schopnost práce v týmu včetně jeho spoluřízení
- samostatný, aktivní a odpovědný přístup
- tvořivé a otevřené myšlení
- komunikační a organizační schopnosti
- orientaci v sociální problematice
- praxe v oboru vítána (sociální služby, neziskový sektor, cílová skupina sociálně vyloučení)
- ochotu učit se novým věcem
Nabízíme:
- možnost realizace vlastních vizí
- zaškolení a odbornou podporu (supervize, metodické vedení)
- další vzdělávání v oboru, praxe, stáže
- možnost seberealizace v oblasti poskytování služby i v oblasti projektových záměrů
- smysluplnou, zajímavou a různorodou práci v profesionálním týmu
- supervizi a odborný dohled
- Nástupní plat 16000 - 23000 (dle délky praxe), po zapracování + až 4000
- 25 dní dovolené
- stravenky
Nutnou podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu (proč chcete u nás pracovat, co můžete klientům a týmu nabídnout, zkušenosti s cílovou skupinou atd.) na e-mail: [email protected]
Kontaktní osoba: Robert Prade, mobil: 702 183 138, tel.: 485 103 141.

Poslední změna:2016-12-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11817300772

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC