Konstruktér NX - Rakousko/Žďár nad Sázavou

NG engineering CZ s.r.o.

Místo práce
Rakousko, Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
1.7.2017
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou dle zkušeností kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme kolegy, kteří se umí pohybovat v technickém prostředí a to nejlépe se znalostmi v programu Unigraphics NX, kteří by nejenom zvládli, ale ideálně i uvítali cca 6-ti měsíční zaškolení do projektu v Rakousku a poté by fungovali stabilně ve Žďáře nad Sázavou.

V případě, že máte ještě "roupy" podívat se někam jinam než na krásnou Vysočinu, můžete být právě tím člověkem, kterého hledáme!

Požadujeme:
• Znalost programu NX - Unigraphics a kovu
• Znalost programu Autocad výhodou
• Zkušenost v programu Teamcenter 10
• Časovou flexibilitu
• Ochotu cestovat do zahraničí
• Znalost AJ nebo NJ

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práce v mladém kolektivu
• Zázemí stabilní zahraniční společnosti
• Flexibilní pracovní doba
• Příspěvek na stravování, penzijní připojištění
• Příjemné pracovní prostředí
• Dovolená navíc
• Nejlepší perspektivy pro Váš další profesní rozvoj
• Firemní akce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

NX - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

NG Group představuje spojení mezinárodně působících poskytovatelů v oblasti Full Service Engineering.

Již přes 20 let splňujeme nejrůznější požadavky zákazníků a to ve
12 různých pobočkách v Německu, Polsku a České republice.

Nám a našim zaměstnancům důvěřují mnohé známé podniky
z různých oblastí.

Angažovaným a kreativním lidem nabízíme individuální kariérní postupy a jedinečnou šanci nastartovat svou kariéru v mezinárodním prostředí.

Chcete se stát součástí NG Group?

Neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

ID: 3072917  Datum zveřejnění: 22.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou dle zkušeností kandidáta