Technik sítí etektronických komunikací

Nej.cz s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dr. Milady Horákové 54, 460 06 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-21
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici elektronici (3114)

Pracoviště a kontakty

Firma:Nej.cz s.r.o., IČ 03213595
Pracoviště:Nej.cz s.r.o.-002, Dr. Milady Horákové 54/143, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-02-21
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- údržba a servis sítí elektronických komunikací
- montáž přípojek pro poskytování služeb elektronických komunikací
- konfigurace a instalace aktivních prvků (modemy, routery, hlasové brány, set-top boxy)
- servisní zásahy - technická podpora zákazníku služeb elektronických komunikací
- měření a vyhodnocování metalických a optických tras
Požadujeme:
- SŠ vzdělání v IT nebo elektrotechnickém směru
- znalosti a technický přehled v oboru (PC, IT, elektronika, IP komunikace, sítě, SW, HW)
- vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
- řidičský průkaz skupiny B
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost, zájem o obor, schopnost
učit se novým věcem
Preferujeme:
- znalosti TV techniky a sítí elektronických komunikací
- znalosti a zkušenosti s metalickými a optickými sítěmi
- osvědčení dle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
- bydliště v Liberci
Nabízíme:
- zaměstnání na trvalý pracovní poměr
- perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- kvalitní technické zázemí
- účast na zajímavých projektech
- příjemné pracovní prostředí
Místo výkonu práce:
- Liberec
Své nabídky s životopisem a dokladem o dosaženém vzdělání zasílejte do 15. 03. 2017 na
e-mail [email protected] nebo na adresu Nej.cz s.r.o., pobočka Liberec, Dr. Milady Horákové 54/143, 460 06 Liberec 6.

Poslední změna:2017-02-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12206750728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B